Wszystko co najlepsze z morza dla prawidłowego oddychania

Strona głównaZalety Physiomer

Zalety Physiomer

Oddychaj lepiej stosując PHYSIOMER

PHYSIOMER to najbezpieczniejsze i najbardziej naturalne produkty do pielęgnacji nosa, powodujące natychmiastową ulgę w przypadku nadmiernej suchości i niedrożności nosa.

PHYSIOMER w bezpieczny sposób przywraca możliwość oddychania przez nos oraz chroni cały układ oddechowy zapobiegając szerzeniu się infekcji nosa do otaczających narządów, np. do oczu, uszu, gardła i dolnych dróg oddechowych. Przepłukiwanie przewodów nosowych przy użyciu preparatu PHYSIOMER to skuteczny sposób na zapobieganie powikłaniom otolaryngologicznym (ORL).

Dzięki zawartości ponad 80 składników mineralnych produkty PHYSIOMER działają lepiej niż zwykłe preparaty do płukania nosa i zapewniają rzeczywiste korzyści zdrowotne.

PHYSIOMER łagodzi suchość i niedrożność nosa.

PHYSIOMER zapewnia bezpieczną i natychmiastową ulgę w przypadku suchości lub niedrożności nosa (zatkany nos).

PHYSIOMER :

 1. Oczyszcza i nawilża
 2. Uśmierza i przynosi ulgę
 3. Pomaga złagodzić uczucie zatkanego nosa
 4. Pomaga przywrócić funkcjonowanie naturalnego układu obronnego nosa: systemu śluzowo-rzęskowego
   

Czy wiedziałeś?

Obronny system śluzowo-rzęskowy chroni cały nabłonek pokrywający układ oddechowy, w tym wyściółkę nosa. System działa poprzez wychwytywanie drobnoustrojów i czynników drażniących i uwięzienie ich w śluzie, który pokrywa i chroni przewody nosowe. Warstwa śluzowa usuwana jest przez małe, pozostające w ciągłym ruchu rzęski, które obecne są w nabłonku przewodów nosowych.

PHYSIOMER pomaga przywrócić oddychanie przez nos poprzez wypłukiwanie czynników chorobotwórczych i zanieczyszczających uwięzionych w śluzie, ułatwiając tym ruch rzęsek nabłonka.

PHYSIOMER wymywa drobnoustroje i czynniki drażniące 

Dzięki swojemu działaniu oczyszczającemu nos, PHYSIOMER wymywa drobnoustroje i czynniki drażniące powodujące dolegliwości, a także pomaga zmniejszyć świąd i pieczenie.

PHYSIOMER działa na dwóch poziomach:

 1. Wymywa niepożądane elementy obecne w przewodach nosowych: wirusy, bakterie, alergeny, zanieczyszczenia i dym.... Powtarzający się lub długotrwały kontakt z tymi szkodliwymi cząsteczkami często prowadzi do dolegliwości takich jak wyciek z nosa czy jego niedrożność.
 2. Usuwa nadmiar śluzu i czynniki podtrzymujące stan zapalny.
   

Drzewo oskrzelowe

Nos stanowi wejście do całego układu oddechowego. Przewody nosowe nawilżają, oczyszczają i ogrzewają powietrze, które wdychamy.
Utrzymanie czystych i drożnych przewodów nosowych umożliwia swobodne oddychanie.

PHYSIOMER pomaga unikać przeziębień i szerzenia się infekcji do ucha i dolnych dróg oddechowych

Kiedy czynniki chorobotwórcze lub alergeny (w przypadku pacjentów z alergią) dostają się do nosa, naturalny układ obronny organizmu uaktywnia się, a błony śluzowe zaczynają reagować, wydzielając w wyniku podrażnienia nadmierne ilości śluzu, co prowadzi do wycieku z nosa i jego zablokowania. Drobnoustroje znajdujące się w śluzie zaczynają się namnażać. W ten sposób rozpoczyna się przeziębienie i alergiczny nieżyt nosa.

Oczyszczanie nosa przy użyciu produktów PHYSIOMER zapobiega uniknąć  szerzeniu się stanu zapalnego i/lub infekcji do sąsiednich narządów, takich jak:

 • zatoki (zapalenie zatok)
 • gardło (zapalenie gardła)
 • oskrzela (zapalenie oskrzeli)
 • trąbka Eustachiusza (nieżyt trąbki słuchowej)
 • ucho (zapalenie ucha środkowego, zakażenia ucha)

PHYSIOMER daje Twojemu naturalnemu układowi obronnemu szansę na skuteczne ograniczanie przeziębienia, grypy, zaplenia zatok..
 

Czy wiedziałeś?

Mówiąc o nosie, specjaliści ORL używają określenia "jama nosowa". Częstsza nazwa to "przewody nosowe". W rzeczywistości są to głębokie jamy, między którymi przechodzi wdychane powietrze. W celu utrzymania ich czystości, ważne jest, aby wybrać produkt zawierający system rozpylający przystosowany do potrzeb danego pacjenta. Dlatego też PHYSIOMER oferuje delikatny aerozol dla niemowląt i małych dzieci oraz łagodny aerozol dla starszych pacjentów.

Gdzie kupić

Physiomer dostępny jest w wielu aptekach na terenie całego kraju. Znajdz punkt w tórym najwygodniej bedzie Ci zakupić PHYSIOMER