Wszystko co najlepsze z morza dla prawidłowego oddychania

Strona głównaPhysiomer Baby

Naturalny i delikatny spray dla niemowląt już od momentu narodzin

 • Zatkany nosek to duży problem dla Twojego dziecka. Dzisiaj już możesz go delikatnie rozwiązać stosując: Physiomer - serum z wody morskiej. Jest to preparat, który zachowując stężenie minerałów zawartych w wodzie morskiej utrzymuje także pełnię ich bogactwa. Dzięki temu odblokowuje nosek i wspomaga jego leczenie

 • Zakres działania przynoszący natychmiastową skuteczność i długo utrzymujący sie komfort oddychania

 • Konsumenci już wybrali 72% konsumentów preferuje zastosować
  PHYSIOMER niż inne produkty konkurencji

 
Physiomer Baby

Promocja

W opakowaniach są magnesy na lodówkę z notatnikiem a dodatkowo przy zakupie dla dziecka – kolorowanka gratis!

Physiomer - Kolorowanka gratis
 
 

Wskazania

Dla niemowląt od urodzeniaPHYSIOMER Baby Spray jest specjalnie dostosowany do delikatnych błon śluzowych u niemowląt i może być stosowany kilka razy dziennie.

 • 1Higiena nosa

  Do stosowania 1 - 2 razy dziennie w celu oczyszczenia nosa i zapobiegania powikłaniom ORL, takim jak ból ucha (zapalenie ucha środkowego) i zakażenia innych narządów układu oddechowego, np. gardła i oskrzeli.

 • 2Niedrożny lub cieknący nos

  Stosować 4 do 6 razy dziennie do oczyszczania przewodów nosowych i przywrócenia oddychania przez nos w przypadku przeziębienia, nieżytu nosa i gardła, zapalenia oskrzelików oraz różnych typów nieżytu nosa.

 • 3Ryzyko szerzenia się infekcji

  Górne drogi oddechowe są ze sobą połączone. Dlatego też banalne przeziębienie czy nieżyt nosa i gardła mogą przenosić się na ucho (zapalenie ucha środkowego) lub oskrzela (zapalenie oskrzeli i oskrzelików).

Gdzie kupić

Physiomer dostępny jest w wielu aptekach na terenie całego kraju. Znajdz punkt w tórym najwygodniej bedzie Ci zakupić PHYSIOMER

Dlaczego PHYSIOMER jest unikalny?

W przeciwieństwie do ogólnie dostępnych preparatów z wody morskiej, PHYSIOMER zachowuje jej pierwotne i zbawienne właściwości, a to dlatego, że nie jest jej roztworem.

Możliwe jest to dzięki unikatowemu systemowi produkcji, który pozwala sterylizować i odsalać wodę morską bez konieczności je rozcieńczania. W tym procesie powstaje „Serum z wody morskiej” zawierające ponad osiemdziesiąt minerałów będących naturalnymi składnikami wody morskiej.