Wszystko co najlepsze z morza dla prawidłowego oddychania

Strona głównaProdukt

PHYSIOMER Eukaliptus to idealny roztwór do leczenia przeziębienia. Jest to w 100% naturalny roztwór, łączący udrażniające działanie wody morskiej z olejkiem aromatycznym z eukaliptusa i wyciągiem z mięty polnej.

PHYSIOMER Eukaliptus skutecznie zwalcza przeziębienie na drodze 3 mechanizmów:

 1. Działanie udrażniające hipertonicznej wody morskiej: natychmiastowa poprawa drożności nosa i rozluźnienie wydzieliny. 
 2. Działanie oczyszczające  olejku z eukaliptusa gałkowego w połączeniu z hipertoniczną wodą morską: pomaga eliminować 99% bakterii odpowiedzialnych za zapalenie zatok, ucha środkowego, grypę i zapalenie płuc.
 3. Odświeżające działanie mięty polnej :
  • zapewnia intensywne uczucie świeżości i powoduje
  • przyjemne uczucie łagodzenia w przewodach nosowych.

Dlaczego warto stosować

Olejek aromatyczny z eukaliptusa w połączeniu z hipertoniczną wodą morską sprawiają, że PHYSIOMER Eukaliptus posiada właściwości oczyszczające, pomagające zwalczać główne bakterie wywołujące zakażenia otolaryngologiczne (H. influenzae, H. parainfluenzae, S.maltophilia). Skład chemiczny olejku z eukaliptusa pozwala również zmniejszać ryzyko oporności bakteryjnej, w przeciwieństwie do antybiotyków.

Będąc skuteczną alternatywą dla leków udrażniających, naturalny roztwór PHYSIOMER Eucalyptus nie powoduje działań niepożądanych: wysuszenia śluzówek, uzależnienia, efektu odbicia (nawrót niedrożności nosa po zaprzestaniu leczenia).

Składniki

 • Naturalna hipertoniczna woda morska
 • Olejek aromatyczny z eukaliptusa gałkowego
 • Naturalny wyciąg z mięty polnej
 • Nie zawiera chemicznych dodatków i konserwantów
 • Sterylny

Hipertoniczny roztwór soli mineralnych i pierwiastków śladowych o stężeniu chlorku sodu równym 22 g/l.

Opakowanie

Butelka 135 ml

 • Nie zawiera gazu nosnego, dzieki czemu utrzumuje przyjemną temperaturę podczas stosowania.

Produkt jest również dostępny w butelce 25ml.

Dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat

PHYSIOMER Eucalyptus powoduje natychmiastowe zmniejszenie niedrożności wywołanej przez przeziębienie, nieżyt nosa i gardła, zapalenie zatok oraz nieżyt nosa i zatok.  

Idealne rozwiązanie w przypadku przeziębienia 

W przypadku niedrożności nosa stosuj 2 do 3 razy dziennie. Rozpylaj TYLKO jedną sekundę do każdego nozdrza. Nie stosuj podczas ciąży, karmienia piersią oraz w przypadku uczulenia na jeden ze składników.

Nałóż końcówkę donosową.

 1. Stojąc nad umywalką, przechyl głowę do tyłu i na bok.
 2. Ostrożnie wprowadź końcówkę dozownika do znajdującego się wyżej nozdrza i naciskaj butelkę TYLKO przez 1 sekundę, aby podać dawkę roztworu.
 3. Powtórz to samo z drugim nozdrzem.
 4. Odczekaj kilka sekund, aby roztwór mógł zadziałać.
 5. 5. Wydmuchaj nos.

Umyj końcówkę w gorącej wodzie po każdym użyciu.

W przypadku podrażnienia śluzówki nosa, podczas stosowania może pojawić się okresowe uczucie mrowienia.

Opakowanie przenośne

PHYSIOMER Eucalyptus stanowi naturalną alternatywę dla leków obkurczających naczynia i tradycyjnych leków udrażniających, zwalczając skutecznie objawy przeziębienia bez wywoływania działań niepożądanych.

Produkt jest również dostępny w opakowaniu przenośnym, łatwym do noszenia w kieszeni lub torebce.

Przewlekłe dolegliwości

W przypadku niedrożności nosa spowodowanej alergią lub u pacjentów z przewlekłymi dolegliwościami, zalecamy stosowanie preparatu PHYSIOMER Hypertonic. Jest to naturalny roztwór zawierający wyłącznie hipertoniczną wodę morską, który jest szczególnie dobrze tolerowany i może być stosowany przez długi czas, razem z kortykosteroidami lub innymi lekami, zmniejszając zapotrzebowanie na te leki i poprawiając ich skuteczność.

Gdzie kupić

Physiomer dostępny jest w wielu aptekach na terenie całego kraju. Znajdz punkt w tórym najwygodniej bedzie Ci zakupić PHYSIOMER