Wszystko co najlepsze z morza dla prawidłowego oddychania

Strona głównaProdukt

Serum z wody morskiej zawierające  80 minerałów i pierwiastków śladowych: wapń, magnez, żelazo, mangan, miedź, cynk o działaniu ochronnym, regenerującym i przeciwzapalnym. 

 PHYSIOMER Gentle Jet to jedyny preparat do oczyszczania nosa, w postaci drobno rozproszonego aerozolu. Taki stopień dyfuzji jest lepiej
dostosowany do nosa dzieci i dorosłych.

PHYSIOMER Gentle Jet:

 1. Oczyszcza nos
 2. Oczyszcza przewody nosowe  poprzez  wymywanie wdychanych alergenów i czynników chorobotwórczych, takich jak bakterie, wirusy, kurz, roztocza kurzu, pyłki, dym i zanieczyszczenia. 
 3. Zapobiega przeziębieniu i powikłaniom poinfekcyjnym obejmującym uszy, zatoki, gardło i oskrzela.
 4. Przywraca możliwość oddychania przez nos w przypadku jego zablokowania i niedrożności.

PHYSIOMER GentleJet może być stosowany przez dorosłych i dzieci od 6 roku życia.

Dlaczego warto stosować

Nieprzerwana dyfuzja drobno rozproszonego aerozolu pozwala skutecznie oczyścić niedrożny nos z niepożądanego śluzu i cząsteczek.

Oprócz prostego działania oczyszczającego, PHYSIOMER wzmacnia naturalny mechanizm obronny błony śluzowej, dzięki połączonemu działaniu 80 soli mineralnych i pierwiastków śladowych; szczególnie żelazo i miedź znane są ze swojego działania przeciwinfekcyjnego.

Składniki

Naturalny, sterylny roztwór oczyszczonej wody morskiej, bogaty w 80 minerałów i pierwiastków śladowych.
Nie zawiera chemicznych dodatków i konserwantów. 
Izotoniczne stężenie soli mineralnych i pierwiastków śladowych o stężeniu chlorku sodu równym 9 g/l (jak w organizmie człowieka).

Opakowanie

Butelka 135 ml

 • Nie zawiera gazu nośnego, dzięki czemu utrzymuje przyjemną temperaturę podczas stosowania.

Dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia

PHYSIOMER jest szczególnie dobrze dostosowany do leczenia nawet najbardziej delikatnych błon śluzowych nosa i może być bezpiecznie stosowany nawet kilka razy dziennie. 

Niedrożny lub cieknący nos

Stosuj 4 do 6 razy dziennie, aby oczyścić przewody nosowe i przywrócić możliwość oddychania przez nos w przypadku przeziębienia, nieżytu nosa i gardła, grypy oraz różnych innych rodzajów nieżytu nosa.

Higiena nosa

Stosuj każdego dnia, 1 do 2 razy dziennie, aby usunąć wirusowe i inne czynniki chorobotwórcze oraz zapobiegać  powikłaniom otolaryngologicznym, takim jak zapalenie ucha środkowego i zakażenia innych narządów układu oddechowego, np. gardła i oskrzeli.

Układ oddechowy

Nos stanowi pierwszą linię obrony przed wrogimi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak przeziębienie, bakterie, alergeny, suche powietrze, wiatr, zanieczyszczenia, kurz czy dym z papierosa. Nie możemy zapominać o jego pielęgnacji!
Dzięki regularnemu płukaniu nosa możemy zapobiegać przeziębieniom i chronić nasz cały układ oddechowy.

Nałóż końcówkę donosową.

 1. Stojąc nad zlewem, przechyl głowę do tyłu i na bok.
 2. Ostrożnie wprowadź końcówkę dozownika do znajdującego się wyżej nozdrza i naciśnij butelkę, aby podać dawkę roztworu.
 3. Po kilku sekundach roztwór wypłynie przez drugie nozdrze, co oznacza, że doszło do oczyszczenia przewodów nosowych.
 4. Powtórz to samo z drugim nozdrzem.
 5. Wydmuchaj nos.

Umyj końcówkę w gorącej wodzie po każdym użyciu.

To naprawdę działa! 

Oczyszczanie nosa z pewnością nie jest łatwym do wdrożenia nawykiem higienicznym. Jednakże osoby stosujące oczyszczanie mogą od początku cieszyć się dobrym samopoczuciem i swobodą oddychania.

Jeśli lekarz przepisał Ci lek w postaci aerozolu do nosa (lek przeciwhistaminowy lub kortykosteroid), pomyśl o oczyszczeniu nosa przed jego użyciem. Lek będzie wtedy bardziej skuteczny.

Drobne rady dotyczące stosowania produkt Physiomer u Twojego dziecka

 • Nie wahaj się zademonstrować dziecku użycie produktu na sobie. Pozwól mu naśladować swoje czynności i użyć samodzielnie Physiomer.
 • Postaw dziecko na stołku przy umywalce, z twarzą przed lustrem. Pozwól mu wziąć butelkę do ręki i wprowadzić końcówkę dozownika do znajdującego się wyżej nozdrza. Pomóż mu nacisnąć końcówkę. Wtedy Twoje dziecko nie będzie zaskoczone i może polubić stosowanie produktu, tak jak dorosły.

Gdzie kupić

Physiomer dostępny jest w wielu aptekach na terenie całego kraju. Znajdz punkt w tórym najwygodniej bedzie Ci zakupić PHYSIOMER