Wszystko co najlepsze z morza dla prawidłowego oddychania

Strona głównaProdukt

Serum z wody morskiej zawierające  80 minerałów i pierwiastków śladowych: wapń, magnez, żelazo, mangan, miedź, cynk o działaniu ochronnym, regenerującym i przeciwzapalnym. 

PHYSIOMER Baby to delikatny spray do oczyszczania nosa, przystosowany specjalnie do małego noska u niemowląt i małych dzieci:

  1. Oczyszcza niedrożny i cieknący nos oraz przywraca swobodny oddech przez nos.
  2. Pozwala uniknąć szerzenia się infekcji do ucha i dolnych dróg oddechowych.
  3. Ułatwia wydmuchiwanie nosa.
  4. Utrzymuje czyste i drożne przewody nosowe, pozwalając uniknąć dolegliwości związanych z przeziębieniem.

Rada: Podczas zapobiegania przeziębieniu ważne jest codzienne oczyszczanie. Pomyśl o tym! Profilaktyczne działanie produktów PHYSIOMER sprawdza się u dzieci i dorosłych! 

Dlaczego stosować

Mikrodyfuzja preparatu PHYSIOMER Baby pozwala na łagodne oczyszczenie delikatnego noska u niemowląt i małych dzieci, usuwając nagromadzoną wydzielinę i likwidując niedrożność, które uniemożliwiają swobodne oddychanie.
Miękka końcówka wyposażona w szyjkę bezpieczeństwa, jest specjalnie dostosowana do wrażliwego, małego noska u dzieci i pozwala uniknąć ryzyka urazu, co czyni oczyszczanie nosa łagodniejszym i bardziej przyjaznym dla dziecka.
Preparat PHYSIOMER Baby jest również skuteczniejszy, niż zwykły roztwór soli fizjologicznej oraz inne preparaty wody morskiej, dzięki temu, że jest to 100% naturalny, nierozcieńczony roztwór wody morskiej zachowujący pełny zestaw morskich pierwiastków i minerałów pochodzących z morza.

Składniki

Naturalny i sterylny roztwór oczyszczonej wody morskiej bogaty w 80 minerałów i pierwiastków śladowych. 
Nie zawiera chemicznych dodatków i konserwantów. 
Roztwór izotoniczny: o stężeniu chlorku sodu równym 9 g/l (jak w ludzkim organizmie).

Opakowanie

115ml butelka

  • Nie zawiera gazu nośnego, dzięki czemu utrzymuje przyjemną temperaturę podczas stosowania.

Dla niemowląt od urodzenia

PHYSIOMER Baby jest specjalnie dostosowany do delikatnych błon śluzowych u niemowląt i może być stosowany kilka razy dziennie.  

Higiena nosa

Do stosowania 1 - 2 razy dziennie w celu oczyszczenia nosa i zapobiegania powikłaniom ucho-gardło-nos, takim jak ból ucha (zapalenie ucha środkowego) i zakażenia innych narządów układu oddechowego, np. gardła i oskrzeli.

Niedrożny lub cieknący nos

Stosować 4 do 6 razy dziennie do oczyszczania przewodów nosowych  i przywrócenia oddychania przez nos w przypadku przeziębienia, nieżytu nosa i gardła, zapalenia oskrzelików oraz różnych typów nieżytu nosa.

Ryzyko szerzenia się infekcji

Górne drogi oddechowe są ze sobą połączone.  Dlatego też banalne przeziębienie czy nieżyt nosa i gardła mogą przenosić się na ucho (zapalenie ucha środkowego) lub oskrzela (zapalenie oskrzeli i oskrzelików).

 

Zobacz, dlaczego tak ważne jest systematyczne 
oczyszczanie noska Twojego maluszka:

Bądź pewna, że prawidłowo oczyszczasz nosek Twojego maluszka. 
Zobacz jak łatwo zrobisz to z Physiomer Baby:

 

 

Nie martw się 

Niemowlęta nie lubią oczyszczania nosa. Twoje dziecko może płakać przy początkowym użyciu produktu. Nie martw się tym i postępuj według wskazówek, a w nagrodę zobaczysz, że Twoje dziecko czuje się lepiej i znów może swobodnie oddychać.

  1. Rozpocznij od rozpylenia preparatu PHYSIOMER w powietrzu, aby zabawić dziecko i pozwolić mu uznać oczyszczanie nosa za rodzaj gry.
  2. Uważaj, aby nie podawać preparatu PHYSIOMER, kiedy dziecko leży na plecach z głową do tyłu. Przytrzymaj głowę dziecka na boku, aby roztwór nie spłynął do gardła i nie spowodował kaszlu.

Pamiętaj, aby oczyścić nos dziecka przed karmieniem. Dzięki temu będzie mogło oddychać swobodnie podczas karmienia!

Gdzie kupić

Physiomer dostępny jest w wielu aptekach na terenie całego kraju. Znajdz punkt w tórym najwygodniej bedzie Ci zakupić PHYSIOMER