Wszystko co najlepsze z morza dla prawidłowego oddychania

Strona głównaDlaczego należy stosować PHYSIOMER

Dlaczego należy stosować PHYSIOMER?

PHYSIOMER oferuje łagodną i skuteczną metodę usuwania przyczyn stanu zapalnego, zapewniając ulgę w przypadku niedrożnego lub cieknącego nosa.

PHYSIOMER wykazuje podwójne działanie:

  • Działanie mechaniczne polegające na wymywaniu niepożądanych cząsteczek
  • Unikalne działanie na błony śluzowe. PHYSIOMER działa jak środek udrażniający, pomaga redukować stan zapalny i goi błony śluzowe.
  • To szczególne działanie wynika z faktu, że produkty PHYSIOMER zawierają duże ilości składników mineralnych i pierwiastków śladowych, co pozwala na utrzymanie ich pierwotnego stężenia charakterystycznego dla naturalnej wody morskiej. Do składników mineralnych i pierwiastków śladowych należą:
  • Żelazo i miedź, które są dobrze znane ze swojego działania przeciwinfekcyjnego
  • Magnez, cynk i selen, które wykazują silne działanie udrażniające

Takie połączenie minerałów i pierwiastków śladowych sprawia, że PHYSIOMER posiada szczególne właściwości przeciwzapalne i naprawcze względem komórek. Działanie wywierane przez produkty PHYSIOMER na błonę śluzową nosa przewyższa działanie standardowych preparatów soli fizjologicznej, które nie zawierają pierwiastków śladowych, a także działanie rozcieńczonych roztworów wody morskiej.

Gdzie kupić

Physiomer dostępny jest w wielu aptekach na terenie całego kraju. Znajdz punkt w tórym najwygodniej bedzie Ci zakupić PHYSIOMER